ZEBY W 24 H

ZEBY W 24 H 5/5 (100%) 7 votes

Nobel Guide najnowsze technologie w Kordencie. Zęby w godzinę – czy to możliwe?
System Nobel Guide to nowa jakość w implantach firmy Nobel Biocere. Zaprezentowany po raz pierwszy w 2003 roku na Konferencji Naukowej w Las Vegas, a zaraz potem w Polsce [Druga prezentacja w świecie ]
.Został udostępniony implantologom praktykom w połowie 2005 roku w wersji testowej. Po wprowadzeniu wersji ostatecznej zakupiliśmy Nobel Guida do Kordentu. Na czym polega system implantów Nobel Guide. Innowacyjność zabiegów Nobel Guide polega na bardzo zaawansowanej diagnostyce tomografią komputerową a następnie obróbce specjalnym trójstopniowym oprogramowaniem Nobel Guide. Na wirtualnym trójwymiarowym obrazie żuchwy lub szczęki wykonujemy wirtualny zabieg implantacji. Sterowanie przeziernością obrazu kości, możliwość podglądu przebiegu nerwów i obejrzenia modelu 3d kości z każdej strony pozwalają na niewyobrażalną do tej pory precyzję w planowaniu zabiegu.
Po „implantacji” projektujemy w komputerze szablon chirurgiczny, który pozwoli przenieść do jamy ustnej pacjenta naszą wirtualną koncepcję leczenia implantologicznego.
Cyfrowy projekt szablonu Nobel Guide zostaje przesłany transmisją satelitarną do fabryki w Szwecji. A następnie odesłany już w rzeczywistej formie do nas. Na podstawie tego szablonu powstaje uzupełnienie protetyczne. Ten sam Nobel Guide szablon służy nam jako prowadnica podczas wprowadzania implantów.
Dzięki systemowi NOBEL GUIDE dopasowanie uzupełnienia protetycznego do wszczepionych implantów jest tak duże , że wreszcie możemy zaproponować pacjentom satysfakcję i komfort jaki daje odzyskanie ZĘBÓW I UŚMIECHU W GODZINĘ.
NobelGuide:
pozwala zwiększyć bezpieczeństwo pacjenta poprzez dokładne planowanie zabiegu
pozwala skrócić czas zabiegu
pozwala skrócić czas potrzebny do odzyskania uśmiechu
pozwala zminimalizować dolegliwości po zabiegu